Woningmarkt Nieuwkoop

Gemiddelde WOZ-waarde: €412.111

WOZ per wijk — Nieuwkoop
1
Steekterpolder
Alphen aan den Rijn · 327 panden
€572.000
+39%
2
Rietveld
Alphen aan den Rijn · 18 panden
€558.000
+35%
3
Kerk en Zanen
Alphen aan den Rijn · 7126 panden
€471.000
+14%
4
Lage Zijde
Alphen aan den Rijn · 4404 panden
€407.000
-1%
5
Oudshoorn
Alphen aan den Rijn · 4295 panden
€374.000
-9%
6
Hoge Zijde
Alphen aan den Rijn · 4069 panden
€372.000
-10%
7
Zegersloot
Alphen aan den Rijn · 4426 panden
€342.000
-17%
8
Ridderveld
Alphen aan den Rijn · 6337 panden
€315.000
-24%
9
Hoorn
Alphen aan den Rijn · 2972 panden
€298.000
-28%

WOZ-waarde opzoeken per straat

Typ een straatnaam om de WOZ-waarden voor die straat te bekijken.

Of zoek op postcode: 2400 2391 2440 2470 2730

Actueel makelaar-aanbod in Alphen aan den Rijn

Nog geen actief aanbod in deze omgeving — een voorproefje van wat hier komt te staan zodra makelaars hun feed koppelen.

Volledig overzicht →
Eengezinswoning Alphen aan den Rijn KOOP Voorbeeld

Eengezinswoning Alphen aan den Rijn

4 kamers · 120 m² · Bouwjaar 1998 · Energielabel A
€ 525.000 k.k.
Demo · Uw makelaar hier
Modern appartement Alphen aan den Rijn HUUR Voorbeeld

Modern appartement Alphen aan den Rijn

2 kamers · 75 m² · Gemeubileerd · Beschikbaar per direct
€ 1.650 / mnd
Demo · Uw makelaar hier
Kantoorruimte Alphen aan den Rijn KANTOOR Voorbeeld

Kantoorruimte Alphen aan den Rijn

210 m² · Open plan · 12 werkplekken · Glasvezel
€ 175 / m² / jaar
Demo · Uw makelaar hier
Retailruimte Alphen aan den Rijn WINKEL Voorbeeld

Retailruimte Alphen aan den Rijn

85 m² · Winkelstraat A1 · Etalage 6m breed
€ 2.400 / mnd
Demo · Uw makelaar hier
Meer woninginfo per gemeente
Alphen aan den Rijn